Príslušenstvo


Prostriedok na rýchle zatiahnutie závesov (10 ks v balení)

Prostriedok na rýchle zatiahnutie závesov (10 ks v balení)

S týmito praktickými prostriedkami z umelej hmoty, možno zaťahovať závesy so slučkami ešte rýchlejšie, na dekorovanie na záclonovej tyči,..Napínacia záclonová tyč (upevnenie na boku)

Napínacia záclonová tyč (upevnenie na boku)

Pre všetky okná z umelej hmoty s hrúbkou od cca 14mm: vyťahovateľná záclonová tyč v 3 veľkostiach, ktorú možno nastaviť na každej..Dekorácia na okno  Motýle  (13-dielna súprava)

Dekorácia na okno Motýle (13-dielna súprava)

Tieto pestré, detailne vypracované motýle upútajú pozornosť na každom okne. Zo samolepiacej fólie - bez problémov ich môžete nalepiť aj..Záclonová tyč  Caro

Záclonová tyč Caro

Záclonová tyč z polyresínu a zakončenia dodajú vaším oknám niečo výnimočné. Dodávka v rozloženom stave, t.j. tyče je potrebné do seba..Riasiaci držiak  Inga  (2 ks)

Riasiaci držiak Inga (2 ks)

Riasiaci držiak v praktickom 2-dielnom balení, na dekoráciu záclon a závesov, priemer cca 17 cm, inkl. dve paličky s dĺžkou 23 cm. zlatá..Riasiaci držiak  Mandala  (2 ks)

Riasiaci držiak Mandala (2 ks)

Náš riasiaci držiak "Mandala" je vhodný na každú záclonu či záves, v dvojdielnom balení, priemer cca 17 cm, palička 23 cm, prajeme vám..Profilové lišty

Profilové lišty

Praktické profilové lišty, jednoduché nalepenie na ráme. Slúžia ako koľajničky na rolety a zabraňujú prenikaniu svetla na stranách...Tyč na zavesenie (upevnenie hore)

Tyč na zavesenie (upevnenie hore)

Pre všetky okenné rámy so šírkou cca 14mm: záclonová tyč na vysunutie, ktorú možno upevniť na vrchu rámu, záclonová tyč v 3..Závesná tyč  Tunis

Závesná tyč Tunis

Závesná tyč "Tunis" presvedčí svojím vzhľadom: obe ukončenia sú s orientálnym dizajnom. Tyč a ukončenia sú z kovu. Dodanie v rozloženom..Krúžky a háčikmi na záclony (30 ks)

Krúžky a háčikmi na záclony (30 ks)

Súprava pozostáva z 30 prstencov (priemer cca 2 cm) a 30 háčikov. biela..Dekoračný úchyt v tvare srdiečka (2 ks)

Dekoračný úchyt v tvare srdiečka (2 ks)

Úchyt na nariasenie v peknom tvare srdca, šírka cca 13,4 cm, dĺžka cca 14,8 cm. biela..Poťah na WC-príkop  Sob

Poťah na WC-príkop Sob

Absolútny highlight do vašek kúpeľne. Vtipný poťah na príkop na WC s dizajnom sobíka. Prinesie vianočnú náladu a púta všetky pohľady...


Kategória prislusenstvo obsahuje 12 produktov z internetových obchodov.


SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube
© 2020 Spodná bielizeň, dámske a pánske spodné prádlo: Kontakt