Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:VERO MODA
Cena:39.90 €
Blejzer VMJulia tmavomodrá VERO MODA 4,5 (90%) 6 x hodnotené

Materiál: Teplákovina; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Bez podšívky; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: príklopa, Výklopné vrecká, Zapínanie na gombík; Fit: Štandardný fit; Dĺžka: Normálna dĺžka; Dĺžka rukávu: Trojštvrťový rukáv; Pružnosť: Jemne elastický


 • Blejzer VMJulia sivá melírovaná VERO MODA
  Blejzer VMJulia sivá melírovaná VERO MODA

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Zmes; Podšívka: Bez podšívky; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Sklopný golier, Zadný šev, Výklopné vrecká, Zapínanie na gombík; Fit: Štandardný..

  39.90 €
 • Blejzer Longblazer červené Heine
  Blejzer Longblazer červené Heine

  Materiál: Bavlna; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Bez podšívky; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rad gombíkov, Strih na mieru, Výklopné vrecká; Fit: Štandardný fit; Dĺžka:..

  99.90 €
 • Blejzer CIboom tmavomodrá CINQUE
  Blejzer CIboom tmavomodrá CINQUE

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: príklopa, Strih na mieru, Naznačené vrecká, Zapínanie na gombík; Fit:..

  199.00 €
 • Blejzer GOLDERS čierna DRYKORN
  Blejzer GOLDERS čierna DRYKORN

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Sklopný golier, Strih na mieru, Obrúbené / spevnené vrecká; Fit:..

  229.00 €
 • Blejzer Kamilla čierna Miss Goodlife
  Blejzer Kamilla čierna Miss Goodlife

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dĺžka: Normálna dĺžka; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Pokyny pre ošetrovanie: Neprať, Nevhodné do..

  115.00 €
 • Blejzer VMJulia čierna VERO MODA
  Blejzer VMJulia čierna VERO MODA

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Bez podšívky; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Sklopný golier, Výklopné vrecká; Fit: Štandardný fit; Dĺžka: Normálna..

  39.90 €
 • Blejzer Viher čierna VILA
  Blejzer Viher čierna VILA

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Deliace švy, Vnútorné vrecko, Bez zapínania; Fit: Štandardný fit;..

  49.90 €
 • Blejzer staroružová Heine
  Blejzer staroružová Heine

  Materiál: Džersej; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Prsný zášivok, Kapucňa so stojačikom, Rad gombíkov, Strih na mieru, Bočné..

  64.90 €
 • Blejzer zelená Heine
  Blejzer zelená Heine

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zadný rázporok, Obrúbené / spevnené vrecká, Zapínanie na gombík;..

  69.90 €
 • Blejzer pitaya Heine
  Blejzer pitaya Heine

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: príklopa, Strih na mieru, Naznačené vrecká, Zapínanie na gombík,..

  69.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt