Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:Dr. Denim
Cena:54.90 €
Džínsy Dixy biela Dr. Denim 3,5 (70%) 6 x hodnotené

Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Motýlik so zipsom, Zadné vrecká, Zapínanie na gombík; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Výška pásu: Nízky pás; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 30 °C, Nevhodné do sušičky, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén, Nežehliť na vysokej teplote, Nebieliť


 • Džínsy modré Heine
  Džínsy modré Heine

  Materiál: Rifle, Bavlna; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Pripínací motýlik, Motýlik so zipsom; Fit: Skinny; Dĺžka: Sedemosminová; Výška pásu: Stredne vysoký..

  34.90 €
 • Džínsy modrá denim ONLY
  Džínsy modrá denim ONLY

  Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Výška pásu: Stredne vysoký pás; Pružnosť: Nie je elastický..

  34.90 €
 • Džínsy Adriana tmavomodrá Mavi
  Džínsy Adriana tmavomodrá Mavi

  Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zošívaný lem, Motýlik so zipsom, Strih s piatimi vreckami; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Výška pásu:..

  54.90 €
 • Džínsy Lynn Mid Skinny tmavomodrá tmavomodrá G-STAR RAW
  Džínsy Lynn Mid Skinny tmavomodrá tmavomodrá G-STAR RAW

  Materiál: Rifle, Lyocell; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Vrecko na mince; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Výška pásu: Stredne vysoký pás; Pružnosť: Jemne..

  59.90 €
 • Džínsy modrá denim Noisy May
  Džínsy modrá denim Noisy May

  Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Strih s piatimi vreckami; Poznámka k veľkosti: Je menší. Preto objednávajte o číslo väčšiu veľkosť; Fit:..

  29.90 €
 • Džínsy čierna Noisy May
  Džínsy čierna Noisy May

  Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Strih s piatimi vreckami, Zapínanie na gombík; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Výška pásu: Stredne..

  29.90 €
 • Džínsy ONLKendell modré modrá denim ONLY
  Džínsy ONLKendell modré modrá denim ONLY

  Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Strih s piatimi vreckami; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Výška pásu: Stredne vysoký pás; Pružnosť:..

  34.90 €
 • Džínsy čierna ONLY
  Džínsy čierna ONLY

  Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Motýlik so zipsom, Strih s piatimi vreckami, Zadné vrecká, Vrecko na mince, Bočné vrecká, Mix materiálu; Fit:..

  34.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt