Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:Dr. Denim
Cena:54.90 €
Džínsy Dixy biela Dr. Denim 4,5 (90%) 10 x hodnotené

Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Motýlik so zipsom, Zadné vrecká, Zapínanie na gombík; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Výška pásu: Nízky pás; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 30 °C, Nebieliť, Nevhodné do sušičky, Nežehliť na vysokej teplote, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén


 • Džínsy Dixy biela Dr. Denim
  Džínsy Dixy biela Dr. Denim

  Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Motýlik so zipsom, Zadné vrecká, Zapínanie na gombík; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Výška pásu:..

  54.90 €
 • Džínsy šedá denim Heine
  Džínsy šedá denim Heine

  Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Pripínací motýlik, Zadné vrecká, Bočné vrecká; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Výška pásu: Stredne..

  42.90 €
 • Džínsy Royal High Skinny modré ONLY
  Džínsy Royal High Skinny modré ONLY

  Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zošívaný lem, Motýlik so zipsom, Strih s piatimi vreckami, Mix materiálu; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi;..

  29.90 €
 • Džínsy Lynn Mid Skinny tmavomodrá tmavomodrá G-Star RAW
  Džínsy Lynn Mid Skinny tmavomodrá tmavomodrá G-Star RAW

  Materiál: Rifle, Lyocell; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Vrecko na mince; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Výška pásu: Stredne vysoký pás; Pružnosť: Jemne..

  74.90 €
 • Džínsy čierna Noisy May
  Džínsy čierna Noisy May

  Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Strih s piatimi vreckami, Zapínanie na gombík; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Výška pásu: Stredne..

  25.90 €
 • Džínsy ONLKendell modré modrá denim ONLY
  Džínsy ONLKendell modré modrá denim ONLY

  Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Strih s piatimi vreckami; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Výška pásu: Stredne vysoký pás; Pružnosť:..

  34.90 €
 • Džínsy čierna ONLY
  Džínsy čierna ONLY

  Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Motýlik so zipsom, Strih s piatimi vreckami, Zadné vrecká, Vrecko na mince, Bočné vrecká, Mix materiálu; Fit:..

  34.90 €
 • Džínsy Royal modré ONLY
  Džínsy Royal modré ONLY

  Materiál: Rifle; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Motýlik so zipsom, Strih s piatimi vreckami; Fit: Skinny; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Výška pásu: Stredne vysoký..

  29.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt