Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:GANT
Cena:59.90 €
Mikina Gant Sweat Hoodie červené biela GANT 4,5 (90%) 7 x hodnotené

Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Raglánové rukávy, Rebrované manžety; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 40 °C, Nevhodné do sušičky, Nečistiť chemicky, Žehliť na strednej teplote, Nebieliť


 • Mikina JORCOLLEGE SWEAT HOOD tmavomodrá žlté JACK & JONES
  Mikina JORCOLLEGE SWEAT HOOD tmavomodrá žlté JACK & JONES

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Klokanie vrecko, Kontrastne zafarbené vložky; Fit: Štandardný..

  34.90 €
 • Mikina JORCOLLEGE SWEAT HOOD tmavomodrá JACK & JONES
  Mikina JORCOLLEGE SWEAT HOOD tmavomodrá JACK & JONES

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Klokanie vrecko, Kontrastne zafarbené vložky; Fit: Štandardný..

  34.90 €
 • Tepláková bunda Daple-U2 10187077 01 sivá HUGO
  Tepláková bunda Daple-U2 10187077 01 sivá HUGO

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Široký patent, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety; Fit: Štandardný..

  79.90 €
 • Mikina modré červené biela Urban Classics
  Mikina modré červené biela Urban Classics

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Pruhované; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie..

  44.90 €
 • Mikina TONI biela DRYKORN
  Mikina TONI biela DRYKORN

  Materiál: Froté; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: S kapucňou, Rebrované manžety; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv;..

  44.90 €
 • Mikina Swando-s sivá melírovaná G-STAR RAW
  Mikina Swando-s sivá melírovaná G-STAR RAW

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit;..

  69.90 €
 • Mikina Flynn modré sivá melírovaná ABOUT YOU
  Mikina Flynn modré sivá melírovaná ABOUT YOU

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Dva odtiene; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Raglánové rukávy, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit:..

  20.90 €
 • Tepláková bunda čierna LACOSTE
  Tepláková bunda čierna LACOSTE

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: S kapucňou; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Pružnosť: Jemne..

  79.90 €
 • Tepláková bunda Mountain olivová oranžová Superdry
  Tepláková bunda Mountain olivová oranžová Superdry

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Zmes; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Rebrované manžety, Náprsné vrecko, Klokanie vrecko, Vrecko na zips, Bočné vrecká,..

  79.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt