Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:ABOUT YOU
Cena:26.90 €
Overal Julina Zmiešané Farby čierna ABOUT YOU 3,5 (70%) 9 x hodnotené

Materiál: Viskóza; Typ ramienok: Štandardné ramienka; Výstrih: Okrúhly výstrih; Vzor: Kvetinové/florálne; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zadný zips, Bočné vrecká; Fit: Štandardný fit; Dĺžka: Krátka / Mini; Dĺžka rukávu: Bez rukávov; Pružnosť: Nie je elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Nevhodné do sušičky, Nežehliť na vysokej teplote, Nebieliť, Šetrne prať na max. 30 °C, Jemné čistenie, bez perchlóretylénu


 • Overal ERUB čierna SISTERS POINT
  Overal ERUB čierna SISTERS POINT

  Materiál: Ďalší materiál; Typ ramienok: Štandardné ramienka; Výstrih: Véčkový výstrih; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rad gombíkov, Na uzly / slučky,..

  49.90 €
 • Overal Liliane čierna ABOUT YOU
  Overal Liliane čierna ABOUT YOU

  Materiál: Viskóza; Typ ramienok: Štandardné ramienka; Výstrih: Véčkový výstrih; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Strih na mieru, Hlbší výstrih / dekolt,..

  32.90 €
 • Overal Riecke Béžová LeGer By Lena Gercke
  Overal Riecke Béžová LeGer By Lena Gercke

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Typ ramienok: Špagetové ramienka; Výstrih: Véčkový výstrih; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Strih na mieru, Hlbší výstrih /..

  49.90 €
 • Overal Aleha Pastelovo červená čierna Hailys
  Overal Aleha Pastelovo červená čierna Hailys

  Materiál: Viskóza; Typ ramienok: Bez ramienok; Výstrih: Iný typ výstrihu; Vzor: Pruhované; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Na uzly / slučky, Elastické vložky, Voľný strih; Fit:..

  27.90 €
 • Overal Gianni čierna ABOUT YOU
  Overal Gianni čierna ABOUT YOU

  Materiál: Viskóza; Vzor: Etno vzor; Výstrih: Okrúhly výstrih; Typ ramienok: Ďalšie typy ramienok; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Strih na mieru; Fit: Štandardný fit; Dĺžka:..

  34.90 €
 • Overal Námornícka Modrá Boohoo
  Overal Námornícka Modrá Boohoo

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: Véčkový výstrih; Typ ramienok: Ďalšie typy ramienok; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Navíjacia optika, Na uzly /..

  34.90 €
 • Overal GRAM-PLAY Oranžová SISTERS POINT
  Overal GRAM-PLAY Oranžová SISTERS POINT

  Materiál: Ďalší materiál; Typ ramienok: Široké ramienka; Výstrih: Véčkový výstrih; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Dierkové zapínanie, Hlbší výstrih /..

  39.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt