Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:The Kooples
Cena:169.00 €
Košeľa CHEMISE Hnedé Perlovo Biela The Kooples 5 (100%) 5 x hodnotené

Materiál: Viskóza; Golier košele: Kentský golier; Vzor: Ďalší vzor; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rad gombíkov; Fit: Rovný strih; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Pružnosť: Nie je elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať ručne, Nevhodné do sušičky, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén, Nežehliť na vysokej teplote, Nebieliť


 • Košeľa Námornícka Modrá FYNCH-HATTON
  Košeľa Námornícka Modrá FYNCH-HATTON

  Materiál: Bavlna; Vzor: Jednofarebné; Golier košele: Golier s gombíkmi; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Manžeta na dva gombíky, Zošívaný lem, Rad gombíkov, Náprsné vrecko; Fit:..

  49.00 €
 • Košeľa ALLAN Zelená Biela Pepe Jeans
  Košeľa ALLAN Zelená Biela Pepe Jeans

  Materiál: Bavlna; Golier košele: Golier s gombíkmi; Vzor: Kvetinové/florálne; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný strih, Rad gombíkov, Okrúhly lem; Fit: Úzky strih; Dĺžka..

  65.00 €
 • Košeľa floyd fine b Svetlomodrá Biela TOM TAILOR
  Košeľa floyd fine b Svetlomodrá Biela TOM TAILOR

  Materiál: Bavlna; Vzor: Pruhované; Golier košele: Golier s gombíkmi; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Manžeta na jeden gombík, Rad gombíkov, Okrúhly lem; Fit: Rovný strih; Dĺžka..

  29.90 €
 • Košeľa Kris Tmavomodrá Biela SELECTED HOMME
  Košeľa Kris Tmavomodrá Biela SELECTED HOMME

  Materiál: Ďalší materiál; Golier košele: Kentský golier; Vzor: Bodkované; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Manžeta na jeden gombík, Rad gombíkov, Okrúhly lem, Strih na mieru,..

  15.90 €
 • Košeľa Resort Modré JACK & JONES
  Košeľa Resort Modré JACK & JONES

  Materiál: Bavlna; Vzor: Kvetinové/florálne; Golier košele: Kentský golier; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rad gombíkov, Okrúhly lem; Fit: Úzky strih; Dĺžka rukávu: Štvrtinový..

  19.90 €
 • Košeľa floyd clean Modrosivá TOM TAILOR
  Košeľa floyd clean Modrosivá TOM TAILOR

  Materiál: Bavlna; Golier košele: Golier s gombíkmi; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Manžeta na jeden gombík, Rad gombíkov; Fit: Rovný strih; Dĺžka rukávu:..

  39.90 €
 • Košeľa Battery LEVIS Biela LEVIS LEVI'S
  Košeľa Battery LEVIS Biela LEVIS LEVI'S

  Materiál: Bavlna; Golier košele: Kentský golier; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Aplikovaná gombíková léga, Rovný strih, Rad gombíkov, Okrúhly lem, Ležatý..

  49.90 €
 • Košeľa F sold pop sslx Tmavomodrá ESPRIT
  Košeľa F sold pop sslx Tmavomodrá ESPRIT

  Materiál: Bavlna; Golier košele: Kentský golier; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zošívaný lem, Rad gombíkov, Okrúhly lem, Náprsné vrecko, Páska na výstrihu;..

  25.90 €
 • Košeľa Cannes Solid Svetlomodrá Only & Sons
  Košeľa Cannes Solid Svetlomodrá Only & Sons

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Golier košele: Kentský golier; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rad gombíkov, Okrúhly lem; Fit: Úzky strih; Dĺžka rukávu:..

  17.90 €
 • Košeľa TAROK Modré DRYKORN
  Košeľa TAROK Modré DRYKORN

  Materiál: Ľanové vlákno; Golier košele: Stojatý golier; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný strih, Rad gombíkov, Okrúhly lem; Fit: Úzky strih; Dĺžka..

  94.90 €
 • Košeľa Placket Tape Shirt čierna Biela KIOMI
  Košeľa Placket Tape Shirt čierna Biela KIOMI

  Materiál: Bavlna; Golier košele: Stojatý golier; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zaoblené manžety, Rad gombíkov, Okrúhly lem, Bočné pruhy; Fit: Úzky strih;..

  21.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt