Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:WAL G.
Cena:59.90 €
Overal WG 6319R Zmiešané Farby čierna WAL G. 3,5 (70%) 6 x hodnotené

Materiál: Ďalší materiál; Typ ramienok: Široké ramienka; Výstrih: Véčkový výstrih; Vzor: Kvetinové/florálne; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zošívaný lem, Zadný zips, Hlbší výstrih / dekolt, Bočné vrecká; Fit: Obopínací fit; Dĺžka: Sedemosminová; Dĺžka rukávu: Bez rukávov; Pružnosť: Elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 30 °C, Nevhodné do sušičky, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén, Nežehliť na vysokej teplote, Nebieliť


 • Overal Charlott čierna ABOUT YOU
  Overal Charlott čierna ABOUT YOU

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: Véčkový výstrih; Typ ramienok: Racerback; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Strih na mieru, Hlbší výstrih / dekolt,..

  39.90 €
 • Overal PLUTO Zmiešané Farby čierna Fashion Union
  Overal PLUTO Zmiešané Farby čierna Fashion Union

  Materiál: Šifón; Výstrih: Véčkový výstrih; Typ ramienok: Ďalšie typy ramienok; Vzor: Kvetinové/florálne; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Strih na mieru, Trubkový rukáv; Fit:..

  49.90 €
 • Overal čierna WAL G.
  Overal čierna WAL G.

  Materiál: Ďalší materiál; Typ ramienok: Široké ramienka; Výstrih: Okrúhly výstrih; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zadný zips, Patent v páse, Bočné..

  64.90 €
 • Overal NOVA Modré Petrolejová Pastelovo červená ONLY
  Overal NOVA Modré Petrolejová Pastelovo červená ONLY

  Materiál: Viskóza; Typ ramienok: Široké ramienka; Výstrih: Véčkový výstrih; Vzor: Kvetinové/florálne; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Elastický pás / lem, Hlbší výstrih /..

  36.90 €
 • Overal CH 959 čierna WAL G.
  Overal CH 959 čierna WAL G.

  Materiál: Ďalší materiál; Typ ramienok: Štandardné ramienka; Výstrih: Véčkový výstrih; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zošívaný lem, Zadný zips, Strih..

  69.90 €
 • Overal Námornícka Modrá ESPRIT
  Overal Námornícka Modrá ESPRIT

  Materiál: Viskóza; Výstrih: Okrúhly výstrih; Typ ramienok: Ďalšie typy ramienok; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Americké rameno, Zadný zips, Na uzly /..

  59.90 €
 • Overal Tmavomodrá Zmiešané Farby TOM TAILOR DENIM
  Overal Tmavomodrá Zmiešané Farby TOM TAILOR DENIM

  Materiál: Viskóza; Vzor: Ďalší vzor; Typ ramienok: Štandardné ramienka; Výstrih: Okrúhly výstrih; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zošívaný lem, Na uzly / slučky, Bočné..

  49.90 €
 • Overal VILYCA Ružová VILA
  Overal VILYCA Ružová VILA

  Materiál: Ďalší materiál; Typ ramienok: Bez ramienok; Výstrih: Iný typ výstrihu; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Strih na mieru, S opaskom; Fit: Štandardný..

  59.90 €
 • Overal lace čierna TOM TAILOR DENIM
  Overal lace čierna TOM TAILOR DENIM

  Materiál: Ďalší materiál; Výstrih: Okrúhly výstrih; Typ ramienok: Ďalšie typy ramienok; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Dierkové zapínanie, Na uzly /..

  69.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt