Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:EDC BY ESPRIT
Cena:34.90 €
Overal indigo sivá melírovaná EDC BY ESPRIT 4 (80%) 10 x hodnotené

Materiál: Viskóza; Výstrih: Okrúhly výstrih; Typ ramienok: Ďalšie typy ramienok; Vzor: Ďalší vzor; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rad gombíkov; Fit: Štandardný fit; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Dĺžka rukávu: Polovičný rukáv; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 30 °C, Nevhodné do sušičky, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén, Nežehliť, Nebieliť


 • Overal námornícka modrá SELECTED FEMME
  Overal námornícka modrá SELECTED FEMME

  Materiál: Ďalší materiál, Bavlna; Výstrih: Véčkový výstrih; Typ ramienok: Ďalšie typy ramienok; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Navíjacia optika; Fit:..

  39.90 €
 • Overal tmavomodrá SWING
  Overal tmavomodrá SWING

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Typ ramienok: Špagetové ramienka; Výstrih: Okrúhly výstrih; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: S holými ramenami; Fit: Štandardný..

  139.00 €
 • Overal čierna SWING
  Overal čierna SWING

  Materiál: Ďalší materiál; Typ ramienok: Špagetové ramienka; Výstrih: Okrúhly výstrih; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: S holými ramenami, Na uzly / slučky;..

  94.90 €
 • Overal bordové WAL G.
  Overal bordové WAL G.

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Typ ramienok: Štandardné ramienka; Výstrih: Véčkový výstrih; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zadný zips, Bočné vrecká; Fit:..

  44.90 €
 • Overal čierna Heine
  Overal čierna Heine

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Typ ramienok: Široké ramienka; Výstrih: Okrúhly výstrih; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: S opaskom; Fit: Štandardný fit; Dĺžka:..

  69.90 €
 • Overal Judith tmavosivá Desires
  Overal Judith tmavosivá Desires

  Materiál: Viskóza; Typ ramienok: Široké ramienka; Výstrih: Okrúhly výstrih; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Pás s tunelovým sťahovaním v spodnom leme; Fit:..

  44.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt