Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:LAUREL
Cena:219.00 €
Mikina 42025 žlté LAUREL 4,5 (90%) 7 x hodnotené

Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Ďalší vzor; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Prestrihnuté ramená; Fit: Štandardný fit; Dĺžka: Normálna dĺžka; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Pružnosť: Jemne elastický


 • Mikina ATTENDANCE červené VANS
  Mikina ATTENDANCE červené VANS

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit; Dĺžka: Normálna dĺžka;..

  64.90 €
 • Mikina Besabia čierna BE EDGY
  Mikina Besabia čierna BE EDGY

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač motta; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Prestrihnuté ramená; Fit: Štandardný fit;..

  94.90 €
 • Mikina Bedope čierna BE EDGY
  Mikina Bedope čierna BE EDGY

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač motta; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Bočný rázporok; Fit: Štandardný fit;..

  94.90 €
 • Mikina F-DINIE-B SWEAT-SHIRT biela DIESEL
  Mikina F-DINIE-B SWEAT-SHIRT biela DIESEL

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety; Fit: Štandardný fit; Dĺžka: Kratší..

  125.00 €
 • Mikina Tint Girls námornícka modrá ružová biela Derbe
  Mikina Tint Girls námornícka modrá ružová biela Derbe

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Dva odtiene; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Nezošitý lem, Prestrihnuté ramená; Fit: Uvoľnený fit; Dĺžka: Normálna dĺžka;..

  74.90 €
 • Mikina Hooge čierna Derbe
  Mikina Hooge čierna Derbe

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rebrované manžety, Prestrihnuté ramená, Klokanie vrecko; Fit: Uvoľnený fit;..

  74.90 €
 • Mikina ATTENDANCE sivá VANS
  Mikina ATTENDANCE sivá VANS

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit;..

  64.90 €
 • Mikina INSTITUTIONAL kaki Calvin Klein Jeans
  Mikina INSTITUTIONAL kaki Calvin Klein Jeans

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: S kapucňou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit; Dĺžka:..

  94.90 €
 • Mikina šedobiela Champion Authentic Athletic Apparel
  Mikina šedobiela Champion Authentic Athletic Apparel

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: S kapucňou, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit; Dĺžka: Normálna dĺžka; Dĺžka..

  57.90 €
 • Mikina VOCAL CROP ružová biela ADIDAS ORIGINALS
  Mikina VOCAL CROP ružová biela ADIDAS ORIGINALS

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač motta; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou; Fit: Štandardný fit; Dĺžka: Kratší..

  52.90 €
 • Mikina FR EMB TUNIC HD svetlosivá GAP
  Mikina FR EMB TUNIC HD svetlosivá GAP

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit;..

  39.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt