Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:POLO RALPH LAUREN
Cena:194.00 €
Mikina DOUBLE KNIT TECH-LS PO M17 námornícka modrá červené POLO RALPH LAUREN 3 (60%) 6 x hodnotené

Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 30 °C, Nečistiť chemicky, Nežehliť na vysokej teplote, Bielenie s kyslíkom, Sušiť pri nízkej teplote


 • Mikina čierna DIESEL
  Mikina čierna DIESEL

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit;..

  69.90 €
 • Mikina Iconic červené čierna biela PUMA
  Mikina Iconic červené čierna biela PUMA

  Materiál: Teplákovina, Bavlna; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Ďalší vzor; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Podšitá kapucňa, Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, S pásom /..

  64.90 €
 • Mikina červené Tommy Jeans
  Mikina červené Tommy Jeans

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rebrované manžety, Šnurovanie, Klokanie vrecko; Fit: Uvoľnený fit; Dĺžka rukávu:..

  99.90 €
 • Mikina JOHNSON námornícka modrá biela Alife And Kickin
  Mikina JOHNSON námornícka modrá biela Alife And Kickin

  Materiál: Teplákovina, Bavlna; Vzor: Bodkované; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Elastický pás / lem, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit;..

  69.90 €
 • Tepláková bunda námornícka modrá Alife And Kickin
  Tepláková bunda námornícka modrá Alife And Kickin

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Rebrované manžety, Bočné vrecká; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu:..

  69.90 €
 • Tepláková bunda čierna melírovaná Alife And Kickin
  Tepláková bunda čierna melírovaná Alife And Kickin

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Podšitá kapucňa, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou, S pásom / šnúrou,..

  69.90 €
 • Mikina vínovo červená biela ALPHA INDUSTRIES
  Mikina vínovo červená biela ALPHA INDUSTRIES

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý..

  59.90 €
 • Tepláková bunda HURRICANE hnedé Alife And Kickin
  Tepláková bunda HURRICANE hnedé Alife And Kickin

  Materiál: Teplákovina, Bavlna; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Rebrované manžety, Bočné vrecká; Fit: Štandardný fit; Dĺžka..

  79.90 €
 • Mikina kaki Alife And Kickin
  Mikina kaki Alife And Kickin

  Materiál: Teplákovina, Bavlna; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný..

  59.90 €
 • Mikina Jasper sivá melírovaná mätová biela melírovaná Alife And Kickin
  Mikina Jasper sivá melírovaná mätová biela melírovaná Alife And Kickin

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Ďalší vzor; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Podšitá kapucňa, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou, S pásom / šnúrou, Rebrované..

  69.90 €
 • Mikina VINTAGE FLEECE-LSL-KNT sivá tmavosivá POLO RALPH LAUREN
  Mikina VINTAGE FLEECE-LSL-KNT sivá tmavosivá POLO RALPH LAUREN

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit;..

  174.00 €
 • Mikina sivá zmiešané farby Nike Sportswear
  Mikina sivá zmiešané farby Nike Sportswear

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Ďalší vzor; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou, Rebrovaný úplet, Klokanie..

  54.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt