Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:True Religion
Cena:159.00 €
Mikina HOODY TRUCCI čierna True Religion 3 (60%) 16 x hodnotené

Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Bočný rázporok, Prestrihnuté ramená; Fit: Uvoľnený fit; Dĺžka: Normálna dĺžka; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Sušte rozprestreté, Veľmi šetrne prať na max. 30 °C, Nebieliť, Nežehliť na vysokej teplote, Nečistiť chemicky


 • Mikina Torices kaki oranžová biela ELLESSE
  Mikina Torices kaki oranžová biela ELLESSE

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Hranatý strih, Rebrované manžety,..

  49.41 €
 • Mikina Torices svetlosivá oranžová biela ELLESSE
  Mikina Torices svetlosivá oranžová biela ELLESSE

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie..

  49.90 €
 • Mikina Mick tyrkysová ABOUT YOU X PARI
  Mikina Mick tyrkysová ABOUT YOU X PARI

  Materiál: Teplákovina, Bavlna; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit; Dĺžka:..

  49.90 €
 • Mikina Kate oranžová šedobiela ABOUT YOU X MARVEL
  Mikina Kate oranžová šedobiela ABOUT YOU X MARVEL

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač motta; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Rebrované manžety, Prestrihnuté ramená; Fit: Uvoľnený fit;..

  39.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt