Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:POLO RALPH LAUREN
Cena:139.00 €
Mikina LSPOHOODM1-LONG SLEEVE-KNIT modré svetlosivá POLO RALPH LAUREN 4,5 (90%) 13 x hodnotené

Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Elastický pás / lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Vzor: Potlač loga; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Veľmi šetrne prať na max. 30 °C, Bielenie s kyslíkom, Sušiť pri nízkej teplote, Nežehliť na vysokej teplote, Nečistiť chemicky


 • Mikina Carlo sivá ABOUT YOU X Disney
  Mikina Carlo sivá ABOUT YOU X Disney

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Fit:..

  34.90 €
 • Mikina FLEECE ARCH námornícka modrá GAP
  Mikina FLEECE ARCH námornícka modrá GAP

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Klokanie vrecko; Vzor: Potlač loga; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Fit: Štandardný..

  44.90 €
 • Tepláková bunda CHL FZ ARCH námornícka modrá GAP
  Tepláková bunda CHL FZ ARCH námornícka modrá GAP

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Zips, Rebrované manžety, Bočné vrecká; Vzor: Potlač loga; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Fit:..

  54.90 €
 • Mikina Basic oranžová petrolejová ALPHA INDUSTRIES
  Mikina Basic oranžová petrolejová ALPHA INDUSTRIES

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina, Bavlna; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Klokanie vrecko, Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou, S pásom / šnúrou,..

  47.90 €
 • Mikina X-Fit biela ALPHA INDUSTRIES
  Mikina X-Fit biela ALPHA INDUSTRIES

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Vrecko na rukáve, Rovný strih, Kapucňa so stojačikom, Rebrované manžety, Šnurovanie; Vzor:..

  47.90 €
 • Mikina Small Logo čierna ALPHA INDUSTRIES
  Mikina Small Logo čierna ALPHA INDUSTRIES

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Klokanie vrecko, Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Šnurovanie;..

  47.90 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt