Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:POLO RALPH LAUREN
Cena:149.00 €
Mikina LSPOHOODM1-LONG SLEEVE-KNIT modré svetlosivá POLO RALPH LAUREN 3 (60%) 12 x hodnotené

Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Elastický pás / lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Veľmi šetrne prať na max. 30 °C, Bielenie s kyslíkom, Sušiť pri nízkej teplote, Nežehliť na vysokej teplote, Nečistiť chemicky


 • Mikina HOODM1-LONG SLEEVE-KNIT čierna biela POLO RALPH LAUREN
  Mikina HOODM1-LONG SLEEVE-KNIT čierna biela POLO RALPH LAUREN

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Elastický pás / lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit:..

  139.00 €
 • Mikina Carlo sivá ABOUT YOU X Disney
  Mikina Carlo sivá ABOUT YOU X Disney

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu:..

  34.90 €
 • Mikina DTC LC PO 10CC čierna HOLLISTER
  Mikina DTC LC PO 10CC čierna HOLLISTER

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý..

  39.90 €
 • Mikina Basic petrolejová oranžová ALPHA INDUSTRIES
  Mikina Basic petrolejová oranžová ALPHA INDUSTRIES

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou, S pásom / šnúrou, Rebrované..

  59.90 €
 • Mikina Basic čierna biela ALPHA INDUSTRIES
  Mikina Basic čierna biela ALPHA INDUSTRIES

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou, S pásom / šnúrou, Rebrované..

  59.90 €
 • Mikina Small Logo čierna ALPHA INDUSTRIES
  Mikina Small Logo čierna ALPHA INDUSTRIES

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety,..

  59.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt