Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie na doma
Dodavateľ:Lyle & Scott
Cena:39.90 €
Lyle Scott Mikina čierna Lyle & Scott 4,5 (90%) 13 x hodnotené

Dizajn: Zošívaný lem, Rovný spodný lem, Rovný strih; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina, Bavlna; Výstrih: Okrúhly výstrih; Extra: Výšivka znaku, Švy tón v tóne, Mäkký omak; Dĺžka: Normálna dĺžka; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Fit: Štandardný fit


 • Mikina čierna ALPHA INDUSTRIES
  Mikina čierna ALPHA INDUSTRIES

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Vzor: Jednofarebné; Dizajn: Rebrované manžety, Vrecko na rukáve, Raglánové rukávy; Materiál: Teplákovina, Bavlna; Výstrih: Okrúhly výstrih; Extra:..

  49.90 €
 • Mikina námornícka modrá ALPHA INDUSTRIES
  Mikina námornícka modrá ALPHA INDUSTRIES

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina, Bavlna; Výstrih: Okrúhly výstrih; Vzor: Jednofarebné; Dizajn: Raglánové rukávy, Rebrované manžety, Rovný spodný lem; Extra:..

  49.90 €
 • Mikina tmavosivá Urban Classics
  Mikina tmavosivá Urban Classics

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Široký patent, Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou, Raglánové rukávy; Vzor:..

  39.90 €
 • Mikina čierna Urban Classics
  Mikina čierna Urban Classics

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Široký patent, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Vrecko na zips; Vzor: Jednofarebné; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Extra: Švy..

  49.90 €
 • Mikina béžová Urban Classics
  Mikina béžová Urban Classics

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Zips, Široký patent, Elastický pás / lem, Kapucňa so šnúrkou, S pásom / šnúrou, Rebrované..

  49.90 €
 • Mikina olivová Urban Classics
  Mikina olivová Urban Classics

  Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Extra:..

  39.90 €
 • Mikina krémová Urban Classics
  Mikina krémová Urban Classics

  Dizajn: S kapucňou, Klokanie vrecko; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Extra: Mäkký omak; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Fit:..

  39.90 €
 • Mikina Toce sivá melírovaná ELLESSE
  Mikina Toce sivá melírovaná ELLESSE

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Vzor: Jednofarebné; Dizajn: Klokanie vrecko, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety; Materiál: Bavlna, Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Extra: Potlač..

  47.90 €
 • Mikina Toce čierna ELLESSE
  Mikina Toce čierna ELLESSE

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Bavlna, Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Jednofarebné; Dizajn: Klokanie vrecko, Kapucňa so šnúrkou, Rovný spodný lem, Rebrované manžety,..

  42.90 €
 • Mikina staroružová Urban Classics
  Mikina staroružová Urban Classics

  Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, S pásom / šnúrou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih:..

  39.90 €
 • Mikina hrdzavo červená Urban Classics
  Mikina hrdzavo červená Urban Classics

  Dizajn: Elastický pás / lem, Kapucňa so šnúrkou, Klokanie vrecko; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Extra: Švy tón v tóne,..

  34.90 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt