Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:Ragdoll LA
Cena:154.00 €
Mikina Oversized Hoodie sivá Ragdoll LA 4 (80%) 11 x hodnotené

Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Rovný spodný lem, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Vzor: Potlač so zvieracími motívmi; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Dĺžka: Normálna dĺžka; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 30 °C, Nebieliť, Nevhodné do sušičky, Nežehliť na vysokej teplote, Nečistiť chemicky


 • Mikina BOOM BOOM UNITY ružová VANS
  Mikina BOOM BOOM UNITY ružová VANS

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Vzor: Potlač loga; Dĺžka rukávu: Bez rukávov; Dĺžka: Normálna..

  69.90 €
 • Mikina KK College čierna Karl Kani
  Mikina KK College čierna Karl Kani

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou; Vzor: Potlač loga; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Dĺžka: Normálna dĺžka; Fit:..

  42.90 €
 • Mikina KK College oranžová Karl Kani
  Mikina KK College oranžová Karl Kani

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety; Vzor: Potlač loga; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Dĺžka:..

  57.90 €
 • Mikina béžová biela Abercrombie & Fitch
  Mikina béžová biela Abercrombie & Fitch

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina, Bavlna; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Zips, Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Hranatý strih, Rebrované manžety, Bočné..

  84.90 €
 • Mikina Contrast Drawstring čierna Urban Classics
  Mikina Contrast Drawstring čierna Urban Classics

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Zošívaný lem, Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka..

  20.90 €
 • Mikina SISI čierna ONLY
  Mikina SISI čierna ONLY

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Zošívaný lem, Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou; Vzor: Potlač so zvieracími..

  24.90 €
 • Mikina KYLIE tmavomodrá ONLY
  Mikina KYLIE tmavomodrá ONLY

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Zošívaný lem, Kapucňa so šnúrkou, Raglánové rukávy, Rebrované manžety; Vzor: Jednofarebné;..

  24.90 €
 • Mikina KYLIE kaki ONLY
  Mikina KYLIE kaki ONLY

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Zošívaný lem, Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Raglánové rukávy; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka..

  20.90 €
 • Mikina žlté čierna biela ADIDAS ORIGINALS
  Mikina žlté čierna biela ADIDAS ORIGINALS

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina, Bavlna; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Prestrihnuté ramená; Vzor: Dva..

  74.90 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt