Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:POLO RALPH LAUREN
Cena:249.00 €
Mikina RLXD PTCH HD-LONG SLEEVE-KNIT zmiešané farby POLO RALPH LAUREN 4 (80%) 7 x hodnotené

Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Ďalší vzor; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Voľný strih; Fit: Uvoľnený fit; Dĺžka: Normálna dĺžka; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Pružnosť: Elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 30 °C, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén, Nežehliť na vysokej teplote, Bielenie s kyslíkom, Sušiť pri nízkej teplote


 • Mikina modré červené biela Nike Sportswear
  Mikina modré červené biela Nike Sportswear

  Materiál: Teplákovina, Bavlna; Vzor: Ďalší vzor; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Hranatý strih, Rebrované manžety,..

  54.90 €
 • Mikina Sarah B námornícka modrá biela Alife And Kickin
  Mikina Sarah B námornícka modrá biela Alife And Kickin

  Materiál: Teplákovina, Bavlna; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Ďalší vzor; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou, S pásom / šnúrou,..

  69.90 €
 • Mikina LEYA svetlosivá Noisy May
  Mikina LEYA svetlosivá Noisy May

  Materiál: Teplákovina, Obsahuje viac ako 50% Bio bavlny; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: S kapucňou, Rebrované manžety, Prestrihnuté..

  34.90 €
 • Mikina LEYA čierna Noisy May
  Mikina LEYA čierna Noisy May

  Materiál: Teplákovina, Obsahuje viac ako 50% Bio bavlny; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Manžetový / pletený golier, S kapucňou,..

  34.90 €
 • Mikina VOCAL HOODIE čierna ADIDAS ORIGINALS
  Mikina VOCAL HOODIE čierna ADIDAS ORIGINALS

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit; Dĺžka: Normálna dĺžka;..

  54.90 €
 • LEVIS Mikina UNBASIC HOODIE biela LEVI'S
  LEVIS Mikina UNBASIC HOODIE biela LEVI'S

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Prestrihnuté ramená, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit;..

  74.90 €
 • Mikina Hrtg sivá melírovaná čierna biela Nike Sportswear
  Mikina Hrtg sivá melírovaná čierna biela Nike Sportswear

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Ďalší vzor; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Elastický pás / lem, Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety,..

  54.90 €
 • Mikina Mick žlté čierna biela ABOUT YOU X PARI
  Mikina Mick žlté čierna biela ABOUT YOU X PARI

  Materiál: Teplákovina, Bavlna; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Hranatý strih, Rebrované manžety,..

  49.90 €
 • Mikina Finnley žlté čierna ABOUT YOU X PARI
  Mikina Finnley žlté čierna ABOUT YOU X PARI

  Materiál: Teplákovina, Bavlna; Vzor: Potlač motívu; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Hranatý strih, Rebrované..

  44.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt