Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:POLO RALPH LAUREN
Cena:229.00 €
Mikina RLXD PTCH HD-LONG SLEEVE-KNIT zmiešané farby POLO RALPH LAUREN 4 (80%) 8 x hodnotené

Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Kárované; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Voľný strih; Fit: Uvoľnený fit; Dĺžka: Normálna dĺžka; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Pružnosť: Elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 30 °C, Bielenie s kyslíkom, Sušiť pri nízkej teplote, Nežehliť na vysokej teplote, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén


 • Mikina VINTAGE žlté sivá petrolejová Superdry
  Mikina VINTAGE žlté sivá petrolejová Superdry

  Materiál: Teplákovina, Bavlna; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Rovný strih, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit:..

  74.90 €
 • Mikina Namora čierna HUGO
  Mikina Namora čierna HUGO

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: S pásom / šnúrou, S kapucňou; Fit: Štandardný fit; Dĺžka: Normálna dĺžka;..

  129.00 €
 • Mikina MIAMI svetlomodrá ELLESSE
  Mikina MIAMI svetlomodrá ELLESSE

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit:..

  49.90 €
 • Mikina čierna biela Missguided
  Mikina čierna biela Missguided

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Hranatý strih, Prestrihnuté ramená; Fit: Štandardný fit;..

  26.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt