Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:THE KOOPLES SPORT
Cena:64.90 €
Mikina SWEAT sivá THE KOOPLES SPORT 3 (60%) 10 x hodnotené

Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina, Viskóza; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Lem s obrubou, Prestrihnuté ramená; Vzor: Zmes; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Dĺžka: Normálna dĺžka; Fit: Uvoľnený fit; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať ručne, Nebieliť, Nevhodné do sušičky, Nežehliť na vysokej teplote, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén


 • Mikina CALI béžová burgundská biela HOLLISTER
  Mikina CALI béžová burgundská biela HOLLISTER

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, S kapucňou, Rebrované manžety, Kontrastne zafarbené vložky; Vzor: Potlač loga;..

  34.90 €
 • LEVIS Mikina Unbasic Hoodie červené LEVI'S
  LEVIS Mikina Unbasic Hoodie červené LEVI'S

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Elastický pás / lem, Oversized, Prestrihnuté ramená, Klokanie vrecko; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka..

  69.90 €
 • LEVIS Mikina Unbasic sivá LEVI'S
  LEVIS Mikina Unbasic sivá LEVI'S

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina, Bavlna; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Elastický pás / lem, Podšitá kapucňa, Rebrované manžety, Prestrihnuté ramená, Klokanie..

  64.90 €
 • Mikina Urban Line Pure sivá melírovaná červené biela FILA
  Mikina Urban Line Pure sivá melírovaná červené biela FILA

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina, Bavlna; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Klokanie vrecko; Vzor: Potlač loga; Dĺžka rukávu:..

  67.41 €
 • Mikina LOVE sivá melírovaná zmiešané farby Tommy Jeans
  Mikina LOVE sivá melírovaná zmiešané farby Tommy Jeans

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina, BIO bavlna; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Široký patent, Prestrihnuté ramená, Klokanie vrecko; Vzor: Potlač motívu; Dĺžka rukávu:..

  74.90 €
 • Mikina čierna ADIDAS ORIGINALS
  Mikina čierna ADIDAS ORIGINALS

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Bavlna, Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Rebrované manžety, Voľný strih; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Dĺžka:..

  49.90 €
 • Mikina Ladies No Planet B pieskový zmiešané farby Merchcode
  Mikina Ladies No Planet B pieskový zmiešané farby Merchcode

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Elastický pás / lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety; Vzor: Kvetinové/florálne; Dĺžka..

  42.90 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt