Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:The Kooples
Cena:94.90 €
Mikina SWEAT tmavosivá červené The Kooples 3,5 (70%) 11 x hodnotené

Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Prestrihnuté ramená; Vzor: Potlač motívu; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 30 °C, Nebieliť, Nevhodné do sušičky, Nežehliť na vysokej teplote, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén


 • Mikina sivá DIESEL
  Mikina sivá DIESEL

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: S kapucňou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Fit:..

  42.90 €
 • Mikina námornícka modrá Champion Authentic Athletic Apparel
  Mikina námornícka modrá Champion Authentic Athletic Apparel

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina, Bavlna; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Rovný spodný lem, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Dlhý..

  59.90 €
 • Mikina LEWIS HAMILTON FLAG LOGO FLEECE HOODIE červené TOMMY HILFIGER
  Mikina LEWIS HAMILTON FLAG LOGO FLEECE HOODIE červené TOMMY HILFIGER

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: S kapucňou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Fit:..

  119.00 €
 • Mikina LEWIS HAMILTON FLEECE SWEAT ZIP THRU čierna TOMMY HILFIGER
  Mikina LEWIS HAMILTON FLEECE SWEAT ZIP THRU čierna TOMMY HILFIGER

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Zips, S kapucňou, Rebrované manžety, Bočné vrecká; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv;..

  144.00 €
 • Mikina DOWNHILL RACER HOOD zlatá žltá Superdry
  Mikina DOWNHILL RACER HOOD zlatá žltá Superdry

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Prestrihnuté ramená, Klokanie vrecko; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Dlhý..

  39.90 €
 • Mikina Graphic 14 core svetlohnedá G-Star RAW
  Mikina Graphic 14 core svetlohnedá G-Star RAW

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Vzor: Potlač loga; Dĺžka rukávu: Dlhý..

  69.90 €
 • Mikina Graphic 14 core tmavosivá G-Star RAW
  Mikina Graphic 14 core tmavosivá G-Star RAW

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Vzor: Potlač loga; Dĺžka..

  79.90 €
 • Mikina tmavosivá červené S.Oliver
  Mikina tmavosivá červené S.Oliver

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Elastický pás / lem, Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Vzor:..

  21.90 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt