Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:BOSS ATHLEISURE
Cena:179.10 €
Mikina Sly čierna BOSS ATHLEISURE 3 (60%) 13 x hodnotené

Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: S pásom / šnúrou, S kapucňou; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Šetrne prať na max. 30 °C, Nebieliť, Nevhodné do sušičky, Nežehliť na vysokej teplote, Nečistiť chemicky


 • Tepláková bunda Saggy X čierna BOSS ATHLEISURE
  Tepláková bunda Saggy X čierna BOSS ATHLEISURE

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: S pásom / šnúrou, S kapucňou, Bočné vrecká na zips; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Dlhý..

  134.10 €
 • Mikina červené HUGO
  Mikina červené HUGO

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety; Vzor: Potlač loga; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Fit:..

  119.00 €
 • Mikina biela HUGO
  Mikina biela HUGO

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety; Vzor: Potlač loga; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Fit:..

  119.00 €
 • Tepláková bunda LSFZHOODM1 námornícka modrá POLO RALPH LAUREN
  Tepláková bunda LSFZHOODM1 námornícka modrá POLO RALPH LAUREN

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, S pásom / šnúrou, Rebrované manžety, Bočné vrecká; Vzor: Jednofarebné;..

  134.10 €
 • Mikina Eco Fair Yeah Hoody sivá Bleed Clothing
  Mikina Eco Fair Yeah Hoody sivá Bleed Clothing

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Rovný spodný lem, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv;..

  64.90 €
 • Mikina LSPOHOODM3 námornícka modrá POLO RALPH LAUREN
  Mikina LSPOHOODM3 námornícka modrá POLO RALPH LAUREN

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Bavlna; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Elastický pás / lem, S kapucňou; Vzor: Dva odtiene; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Fit: Štandardný fit;..

  129.00 €
 • Mikina TOM svetlosivá JACK & JONES
  Mikina TOM svetlosivá JACK & JONES

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Dizajn: Elastický pás / lem, Rovný spodný lem, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka..

  49.90 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt