Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:BOSS
Cena:199.00 €
Mikina Sly 10203418 01 béžová BOSS 3,5 (70%) 7 x hodnotené

Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Nevhodné do sušičky, Nečistiť chemicky, Nežehliť na vysokej teplote, Nebieliť, Šetrne prať na max. 30 °C


 • Mikina Winston tmavomodrá Only & Sons
  Mikina Winston tmavomodrá Only & Sons

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Zmes; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko, Páska na výstrihu; Fit:..

  26.90 €
 • Mikina čierna biela TOMMY HILFIGER
  Mikina čierna biela TOMMY HILFIGER

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Široký patent, Rovný spodný lem, S pásom / šnúrou, Rebrované manžety, Klokanie..

  99.90 €
 • Mikina Brutus Ams Blauw čierna šedobiela SCOTCH & SODA
  Mikina Brutus Ams Blauw čierna šedobiela SCOTCH & SODA

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Zmes; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv;..

  119.00 €
 • Mikina Brutus Ams Blauw colab červené SCOTCH & SODA
  Mikina Brutus Ams Blauw colab červené SCOTCH & SODA

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Rebrované manžety; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý..

  99.90 €
 • Mikina tmavomodrá červené biela GUESS
  Mikina tmavomodrá červené biela GUESS

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Pruhované; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa so šnúrkou, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný..

  99.90 €
 • Mikina S-DIVISION-D červené čierna biela DIESEL
  Mikina S-DIVISION-D červené čierna biela DIESEL

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Potlač loga; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Elastický pás / lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety; Fit: Štandardný fit;..

  129.00 €
 • Mikina svetlomodrá žlté biela Calvin Klein Jeans
  Mikina svetlomodrá žlté biela Calvin Klein Jeans

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zošívaný lem, Rovný spodný lem, Rebrované manžety, Prestrihnuté ramená, Klokanie..

  109.00 €
 • Mikina S-DIVISION-D sivá DIESEL
  Mikina S-DIVISION-D sivá DIESEL

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou, Prestrihnuté ramená; Fit: Štandardný fit;..

  129.00 €
 • Tepláková bunda SEALEY tmavomodrá sivá Pepe Jeans
  Tepláková bunda SEALEY tmavomodrá sivá Pepe Jeans

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Bočné vrecká; Fit: Štandardný fit;..

  79.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt