Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:Herrlicher
Cena:62.91 €
Nohavice Pitch biela Herrlicher 3,5 (70%) 12 x hodnotené

Materiál: Bavlna; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Prevrátený lem, Strih s piatimi vreckami; Fit: Úzky strih; Dĺžka: Trojštvrťová; Výška pásu: Nízky pás; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Nežehliť na vysokej teplote, Nebieliť, Šetrne prať na max. 30 °C, Sušiť pri nízkej teplote


 • Plisované nohavice Halle čierna Minimum
  Plisované nohavice Halle čierna Minimum

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Bočné vrecká; Fit: Regular; Dĺžka: Sedemosminová; Výška pásu: Stredne vysoký pás; Pružnosť:..

  58.41 €
 • Plisované nohavice Halle námornícka modrá Minimum
  Plisované nohavice Halle námornícka modrá Minimum

  Materiál: Ďalší materiál; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Bočné vrecká; Fit: Regular; Dĺžka: Sedemosminová; Výška pásu: Stredne vysoký pás;..

  47.90 €
 • Plisované nohavice čierna ONLY
  Plisované nohavice čierna ONLY

  Materiál: Viskóza; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Elastický pás / lem, S pásom / šnúrou, Zadné vrecká; Fit: Zúžená; Dĺžka: Sedemosminová; Výška pásu:..

  32.22 €
 • Plisované nohavice ONLPoptrash sivá melírovaná ONLY
  Plisované nohavice ONLPoptrash sivá melírovaná ONLY

  Materiál: Viskóza; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Pás s tunelovým sťahovaním v spodnom leme, Elastický pás / lem, Naznačené vrecká, Zadné vrecká,..

  34.11 €
 • Plisované nohavice ONLPoptrash svetloružová ONLY
  Plisované nohavice ONLPoptrash svetloružová ONLY

  Materiál: Viskóza; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: S pásom / šnúrou, Bočné vrecká, 2-dierkové šnurovanie, Voľný strih; Fit: Zúžená; Dĺžka:..

  29.61 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt