Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:FREAKY NATION
Cena:199.00 €
Prechodná bunda Bikerprincess čierna FREAKY NATION 4,5 (90%) 10 x hodnotené

Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: Strih na mieru, Šikmý zips; Vzor: Jednofarebné; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Nie je elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Neprať, Nebieliť, Nevhodné do sušičky, Nežehliť, Nečistiť chemicky


 • Prechodná bunda Taxi Driver čierna FREAKY NATION
  Prechodná bunda Taxi Driver čierna FREAKY NATION

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: Zips, Obrúbené / spevnené vrecká, Vrecko na zips; Vzor: Jednofarebné;..

  119.00 €
 • Prechodná bunda Modern Times čierna FREAKY NATION
  Prechodná bunda Modern Times čierna FREAKY NATION

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: Sklopný golier, S opaskom, Bočné vrecko na zips; Vzor: Jednofarebné; Fit:..

  139.00 €
 • Prechodná bunda Alexandra čierna Tigha
  Prechodná bunda Alexandra čierna Tigha

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: Sklopný golier, Šikmý zips; Vzor: Jednofarebné; Fit: Úzky fit;..

  349.00 €
 • Prechodná bunda Iman čierna Modström
  Prechodná bunda Iman čierna Modström

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: Zips na rukáve, Bočné vrecká na zips, Šikmý zips; Vzor: Jednofarebné;..

  244.00 €
 • Prechodná bunda Bikerprincess červené FREAKY NATION
  Prechodná bunda Bikerprincess červené FREAKY NATION

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: Zips, Strih na mieru; Vzor: Jednofarebné; Fit: Štandardný fit; Pružnosť:..

  184.00 €
 • Prechodná bunda Taxi Driver béžová FREAKY NATION
  Prechodná bunda Taxi Driver béžová FREAKY NATION

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: Sklopný golier, Strih na mieru, Bočné vrecká na zips, Šikmý zips; Vzor:..

  129.00 €
 • Prechodná bunda Casey čierna Gipsy
  Prechodná bunda Casey čierna Gipsy

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: Odopínateľná kapucňa, S kapucňou, Stojatý golier, Strih na mieru; Vzor:..

  119.00 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt