Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:FREAKY NATION
Cena:199.00 €
Prechodná bunda Bikerprincess čierna FREAKY NATION 3 (60%) 11 x hodnotené

Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Strih na mieru, Šikmý zips; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Nie je elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Neprať, Nebieliť, Nevhodné do sušičky, Nežehliť, Nečistiť chemicky


 • Prechodná bunda Taxi Driver koňak FREAKY NATION
  Prechodná bunda Taxi Driver koňak FREAKY NATION

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Vnútorné vrecko, Obrúbené / spevnené vrecká,..

  109.00 €
 • Prechodná bunda Tyler čierna SET
  Prechodná bunda Tyler čierna SET

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Strih na mieru; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Nie je..

  349.00 €
 • Prechodná bunda Modern Times čierna FREAKY NATION
  Prechodná bunda Modern Times čierna FREAKY NATION

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Sklopný golier, S opaskom, Bočné vrecko na zips; Fit:..

  139.00 €
 • Prechodná bunda Alexandra čierna Tigha
  Prechodná bunda Alexandra čierna Tigha

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Sklopný golier, Šikmý zips; Fit: Úzky fit;..

  319.00 €
 • Prechodná bunda červené OAKWOOD
  Prechodná bunda červené OAKWOOD

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Stojatý golier, Deliace švy, Vnútorné vrecko, Bočné..

  199.00 €
 • Prechodná bunda Iman čierna Modström
  Prechodná bunda Iman čierna Modström

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips na rukáve, Bočné vrecká na zips, Šikmý zips;..

  269.00 €
 • Prechodná bunda Marlen čierna SELECTED FEMME
  Prechodná bunda Marlen čierna SELECTED FEMME

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zapínanie na patentky, Zips na rukáve, Zapínanie,..

  164.00 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt