Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:FREAKY NATION
Cena:119.00 €
Prechodná bunda Taxi Driver koňak FREAKY NATION 4,5 (90%) 7 x hodnotené

Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Vnútorné vrecko, Obrúbené / spevnené vrecká, Bočné vrecká na zips; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Nie je elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Neprať, Nevhodné do sušičky, Nečistiť chemicky, Nežehliť, Nebieliť


 • Prechodná bunda Taxi Driver čierna FREAKY NATION
  Prechodná bunda Taxi Driver čierna FREAKY NATION

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Obrúbené / spevnené vrecká, Vrecko na zips;..

  119.00 €
 • Prechodná bunda červené OAKWOOD
  Prechodná bunda červené OAKWOOD

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Stojatý golier, Deliace švy, Vnútorné vrecko, Bočné..

  199.00 €
 • Prechodná bunda Iman čierna Modström
  Prechodná bunda Iman čierna Modström

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips na rukáve, Bočné vrecká na zips, Šikmý zips;..

  269.00 €
 • Zimná bunda čierna OAKWOOD
  Zimná bunda čierna OAKWOOD

  Materiál: Koža; Typ bundy: Prešívaná bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Odopínateľná kapucňa, Kapucňa s odnímateľným..

  329.00 €
 • Prechodná bunda Marlen čierna SELECTED FEMME
  Prechodná bunda Marlen čierna SELECTED FEMME

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zapínanie na patentky, Zips na rukáve, Zapínanie,..

  179.00 €
 • Prechodná bunda Bikerprincess červené FREAKY NATION
  Prechodná bunda Bikerprincess červené FREAKY NATION

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Strih na mieru; Fit: Štandardný fit; Pružnosť:..

  199.00 €
 • Prechodná bunda Modern Times telová FREAKY NATION
  Prechodná bunda Modern Times telová FREAKY NATION

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips na rukáve, Sklopný golier, S opaskom, Bočné..

  139.00 €
 • Prechodná bunda Casey čierna Gipsy
  Prechodná bunda Casey čierna Gipsy

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Odopínateľná kapucňa, S kapucňou, Stojatý golier,..

  129.00 €
 • Prechodná bunda čierna OAKWOOD
  Prechodná bunda čierna OAKWOOD

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Sklopný golier, Šikmý zips, Ozdobný šev; Poznámka k..

  199.00 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt