Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Cena:59.90 €
Pyžamové nohavice NIGHT2DAY NOS sivá melírovaná Mey 4,5 (90%) 11 x hodnotené

Materiál: Džersej, Bavlna; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Pokyny pre ošetrovanie: Nevhodné do sušičky, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén, Nežehliť na vysokej teplote, Nebieliť, Šetrne prať na max. 40 °C


 • Pyžamové nohavice NIGHT2DAY tmavomodrá Mey
  Pyžamové nohavice NIGHT2DAY tmavomodrá Mey

  Materiál: Džersej, Bavlna; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dĺžka: Sedemosminová; Pokyny pre ošetrovanie: Nevhodné do sušičky, Vhodné do sušičky, nepoužívať..

  44.90 €
 • Pyžamové nohavice Favourites Trend 2 vínovo červená CALIDA
  Pyžamové nohavice Favourites Trend 2 vínovo červená CALIDA

  Materiál: Bavlna; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 60 °C, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén,..

  39.90 €
 • Pyžamové nohavice ružová Skiny
  Pyžamové nohavice ružová Skiny

  Materiál: Džersej; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 40 °C, Nevhodné do sušičky, Nečistiť chemicky,..

  34.90 €
 • Pyžamové nohavice čierna Calvin Klein Underwear
  Pyžamové nohavice čierna Calvin Klein Underwear

  Materiál: Džersej; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 30 °C, Nevhodné do sušičky, Nečistiť chemicky,..

  44.90 €
 • Pyžamové nohavice biela CALIDA
  Pyžamové nohavice biela CALIDA

  Materiál: Bavlna; Vzor: Kárované; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Pokyny pre ošetrovanie: Prať na max. 60 °C, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén,..

  39.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt