Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie na doma
Dodavateľ:s.Oliver
Cena:59.90 €
Tepláková súprava námornícka modrá s.Oliver 5 (100%) 14 x hodnotené

Farby v balení: Jedna farba v balení; Výstrih: Véčkový výstrih; Materiál: Viskóza; Vzor: Jednofarebné; Extra: Mäkký omak; Dĺžka rukávu: Bez rukávov; Dĺžka: Dlhá / Maxi; Fit: Štandardný fit


 • Tepláková súprava tmavomodrá LASCANA
  Tepláková súprava tmavomodrá LASCANA

  Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Džersej; Výstrih: Véčkový výstrih; Extra: Značka, Tunelové sťahovanie v páse, Nastaviteľné rameno, Švy tón v tóne,..

  32.90 €
 • Tepláková súprava Fleece Reindeer béžová biela Hunkemöller
  Tepláková súprava Fleece Reindeer béžová biela Hunkemöller

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Syntetický flauš; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Bodkované; Extra: Mäkký omak, Jemne zdrsnená vnútorná strana, Švy tón v tóne; Dĺžka rukávu:..

  29.90 €
 • Overal čierna BUFFALO
  Overal čierna BUFFALO

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Džersej; Typ ramienok: Štandardné ramienka; Výstrih: Okrúhly výstrih; Dizajn: Zadný výstrih; Vzor: Jednofarebné; Podrobnosti: Výrezy,..

  59.90 €
 • Overal čierna Lipsy
  Overal čierna Lipsy

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Džersej; Typ ramienok: Okolo krku; Dizajn: Zadný zips, Strih na mieru, Bedrový pás; Vzor: Jednofarebné; Podrobnosti: Výrezy, Plisé; Extra:..

  69.90 €
 • Overal čierna biela LASCANA
  Overal čierna biela LASCANA

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Džersej; Výstrih: Carmen výstrih; Dizajn: Pás s tunelovým sťahovaním v spodnom leme, Elastický pás / lem, S pásom / šnúrou, S holými..

  44.90 €
 • Overal farba lesného ovocia LASCANA
  Overal farba lesného ovocia LASCANA

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Viskóza, Džersej; Výstrih: Carmen výstrih; Vzor: Jednofarebné; Dizajn: Elastické vložky, S holými ramenami, Na uzly / slučky, Bočné vrecká;..

  39.90 €
 • Overal TS 4737 čierna WAL G.
  Overal TS 4737 čierna WAL G.

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Džersej; Výstrih: Okrúhly výstrih; Dizajn: Zadný zips, Strih na mieru, Bočné vrecká; Vzor: Jednofarebné; Podrobnosti: Čipka; Extra: Hladké..

  25.90 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt