Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:BOSS
Cena:199.00 €
Tepláková bunda Skarley námornícka modrá BOSS 3,5 (70%) 8 x hodnotené

Materiál: Teplákovina; Výstrih: Stojatý golier; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Rebrované manžety, Bočné vrecká na zips; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv; Pružnosť: Jemne elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Nevhodné do sušičky, Nečistiť chemicky, Nežehliť na vysokej teplote, Nebieliť, Šetrne prať na max. 30 °C


 • Tepláková bunda námornícka modrá Champion Authentic Athletic Apparel
  Tepláková bunda námornícka modrá Champion Authentic Athletic Apparel

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Kapucňa so šnúrkou; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv;..

  64.90 €
 • Tepláková bunda sivá Champion Authentic Athletic Apparel
  Tepláková bunda sivá Champion Authentic Athletic Apparel

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, S kapucňou, Rebrované manžety; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý..

  64.90 €
 • Tepláková bunda vodová sivá TOM TAILOR
  Tepláková bunda vodová sivá TOM TAILOR

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Ďalší vzor; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Kapucňa so šnúrkou, Klokanie vrecko; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu:..

  59.90 €
 • Tepláková bunda ARCH FZ HD čierna GAP
  Tepláková bunda ARCH FZ HD čierna GAP

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Potlač loga; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Kapucňa so šnúrkou, Bočné vrecká; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu:..

  52.90 €
 • Tepláková bunda čierna S.Oliver RED LABEL
  Tepláková bunda čierna S.Oliver RED LABEL

  Materiál: Teplákovina, Bavlna; Výstrih: S kapucňou; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Elastický pás / lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety,..

  39.90 €
 • Tepláková bunda námornícka modrá FYNCH-HATTON
  Tepláková bunda námornícka modrá FYNCH-HATTON

  Materiál: Teplákovina; Vzor: Jednofarebné; Výstrih: Stojatý golier; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Stojatý golier; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv;..

  89.90 €
 • Tepláková bunda striebornošedá FYNCH-HATTON
  Tepláková bunda striebornošedá FYNCH-HATTON

  Materiál: Teplákovina; Výstrih: Stojatý golier; Vzor: Jednofarebné; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Stojatý golier; Fit: Štandardný fit; Dĺžka rukávu: Dlhý rukáv;..

  89.90 €
 • Tepláková bunda dymovo modrá S.Oliver RED LABEL
  Tepláková bunda dymovo modrá S.Oliver RED LABEL

  Materiál: Teplákovina, Bavlna; Vzor: Zmes; Výstrih: S kapucňou; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Elastický pás / lem, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Klokanie vrecko;..

  39.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt