Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:Tigha
Cena:504.00 €
Zimná bunda Arcelia béžová hnedé Tigha 4,5 (90%) 17 x hodnotené

Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Kožušina; Typ bundy: Iné typy búnd; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zips, S opaskom, Bočné vrecká na zips; Vzor: Jednofarebné; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Nie je elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Neprať, Nebieliť, Nevhodné do sušičky, Nežehliť, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén


 • Zimná bunda PEJO modré ELLESSE
  Zimná bunda PEJO modré ELLESSE

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Prešívaná bunda; Podšívka: Ľahko podšitá; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, S veterným štítom, Zakrytý zips,..

  59.90 €
 • Zimná bunda Ofavour žlté BOSS
  Zimná bunda Ofavour žlté BOSS

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Prešívaná bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zips, S kapucňou, Bočné vrecká; Vzor: Jednofarebné; Fit:..

  154.00 €
 • Zimná bunda Whistler oranžovo červená G-Star RAW
  Zimná bunda Whistler oranžovo červená G-Star RAW

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Páperie; Typ bundy: Prešívaná bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zips, Rovný spodný lem, Kapucňa so šnúrkou; Vzor: Jednofarebné; Fit:..

  139.00 €
 • Zimná bunda čierna Tommy Jeans
  Zimná bunda čierna Tommy Jeans

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Bluzónová bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zips, Rovný spodný lem, Stojatý golier, Bočné vrecká na zips;..

  184.00 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt