Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:Tigha
Cena:999.00 €
Zimná bunda Arcelia béžová hnedé Tigha 3,5 (70%) 13 x hodnotené

Materiál: Kožušina; Typ bundy: Iné typy búnd; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, S opaskom, Bočné vrecká na zips; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Nie je elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Neprať, Nevhodné do sušičky, Vhodné do sušičky, nepoužívať perchlóretylén, Nežehliť, Nebieliť


 • Zimná bunda BRYCE CY 01 hrdzavo červená Peuterey
  Zimná bunda BRYCE CY 01 hrdzavo červená Peuterey

  Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Prešívaná bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Odopínateľná kapucňa, Zapínanie,..

  299.00 €
 • Zimná bunda PEJO modré ELLESSE
  Zimná bunda PEJO modré ELLESSE

  Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Prešívaná bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa so šnúrkou, S veterným štítom,..

  84.90 €
 • Zimná bunda AVAITOR béžová sivá červené Fashion Union
  Zimná bunda AVAITOR béžová sivá červené Fashion Union

  Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Iné typy búnd; Vzor: Kárované; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: S opaskom, Bočné vrecká na zips; Fit:..

  89.90 €
 • Zimná bunda 62017 ružová čierna biela LAUREL
  Zimná bunda 62017 ružová čierna biela LAUREL

  Typ bundy: Prešívaná bunda; Materiál: Páperie; Vzor: Maskáčové; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: S kapucňou, Obojstranný zips, Bočné vrecká; Fit:..

  629.00 €
 • Zimná bunda PEAK zelená ROXY
  Zimná bunda PEAK zelená ROXY

  Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Prešívaná bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Okrúhly lem, Bočné vrecká na zips;..

  89.90 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt