Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:DIESEL
Cena:1499.00 €
Zimná bunda L-BALASOVI JACKET hnedé DIESEL 5 (100%) 10 x hodnotené

Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Bočné vrecká; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Nie je elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Neprať, Nevhodné do sušičky, Nečistiť chemicky, Nežehliť, Nebieliť


 • Prechodná bunda KIAN LNB W čierna Gipsy
  Prechodná bunda KIAN LNB W čierna Gipsy

  Materiál: Koža; Typ bundy: Prešívaná bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Zips na rukáve, Raglánové rukávy, Stojatý..

  199.00 €
 • Prechodná bunda Electric Man kaki FREAKY NATION
  Prechodná bunda Electric Man kaki FREAKY NATION

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Bočné vrecká na zips; Fit: Štandardný fit;..

  229.00 €
 • Prechodná bunda SLH B-01 BOMBER SUEDE JKT W tmavozelená SELECTED HOMME
  Prechodná bunda SLH B-01 BOMBER SUEDE JKT W tmavozelená SELECTED HOMME

  Materiál: Koža; Typ bundy: Bluzónová bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Bez podšívky; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zošívaný lem, Rebrovaný úplet, Vrecko na zips; Fit:..

  219.00 €
 • Prechodná bunda ELIAM olivová JACK & JONES
  Prechodná bunda ELIAM olivová JACK & JONES

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Ozdobný šev; Fit: Štandardný fit; Pružnosť:..

  199.00 €
 • Zimná bunda Nuri béžová Tigha
  Zimná bunda Nuri béžová Tigha

  Materiál: Koža, Ďalší materiál; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, S opaskom; Fit: Štandardný..

  999.00 €
 • Prechodná bunda Jagson2 čierna BOSS
  Prechodná bunda Jagson2 čierna BOSS

  Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Zips na rukáve, Raglánové rukávy; Fit:..

  499.00 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt