Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:DIESEL
Cena:1054.00 €
Zimná bunda L-BALASOVI JACKET hnedé DIESEL 4 (80%) 13 x hodnotené

Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zips, Bočné vrecká; Vzor: Jednofarebné; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Nie je elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Neprať, Nebieliť, Nevhodné do sušičky, Nežehliť, Nečistiť chemicky


 • Zimná bunda Kobie kaki čierna Tigha
  Zimná bunda Kobie kaki čierna Tigha

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Prešívaná bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zapínanie, Kapucňa so stojačikom, Predĺžená zadná strana,..

  99.90 €
 • Zimná bunda REID PUFFER OTW tmavozelená Only & Sons
  Zimná bunda REID PUFFER OTW tmavozelená Only & Sons

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Iné typy búnd; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zapínanie, Kapucňa s lemom z umelej kožušiny, Rebrované..

  42.90 €
 • Zimná bunda REID PUFFER OTW čierna Only & Sons
  Zimná bunda REID PUFFER OTW čierna Only & Sons

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Iné typy búnd; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Elastický pás / lem, Kapucňa s lemom z umelej kožušiny, Zakrytý..

  39.90 €
 • Zimná bunda Olooh tmavomodrá BOSS
  Zimná bunda Olooh tmavomodrá BOSS

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Prešívaná bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zips, Elastický pás / lem, S kapucňou, Bočné vrecká na zips;..

  244.00 €
 • Zimná bunda JPRROME čierna JACK & JONES
  Zimná bunda JPRROME čierna JACK & JONES

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Iné typy búnd; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Rovný spodný lem, Rovný strih, Stojatý golier, Obojstranný zips,..

  74.90 €
 • Zimná bunda JPRROME olivová JACK & JONES
  Zimná bunda JPRROME olivová JACK & JONES

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Iné typy búnd; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Elastický pás / lem, Rovný spodný lem, Rovný strih, Rebrované..

  59.90 €
 • Zimná bunda čierna JACK & JONES
  Zimná bunda čierna JACK & JONES

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Bomber; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zapínanie, S kapucňou, Rebrované manžety, Zakrytý zips, Našité vrecká;..

  64.90 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt