Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:Heine
Cena:62.90 €
Zimná bunda biela Heine 5 (100%) 10 x hodnotené

Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Páperie; Typ bundy: Prešívaná bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zips, Stojatý golier, Bočné vrecká na zips; Vzor: Jednofarebné; Fit: Úzky fit; Pružnosť: Nie je elastický


 • Zimná bunda Cora čierna Herrlicher
  Zimná bunda Cora čierna Herrlicher

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Páperie; Typ bundy: Prešívaná bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Kapucňa s odnímateľným lemom z umelej kožušiny, Strih na mieru,..

  144.00 €
 • Zimná bunda čierna OAKWOOD
  Zimná bunda čierna OAKWOOD

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Koža; Typ bundy: Prešívaná bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zips, Odopínateľná kapucňa, Kapucňa s odnímateľným lemom z umelej..

  194.00 €
 • Zimná bunda CLOE čierna JOTT
  Zimná bunda CLOE čierna JOTT

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Páperie; Typ bundy: Prešívaná bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zips, Podšitá kapucňa, Strih na mieru, Bočné vrecká na zips; Vzor:..

  154.00 €
 • Zimná bunda CLOE modré JOTT
  Zimná bunda CLOE modré JOTT

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Páperie; Typ bundy: Prešívaná bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Bočné vrecká, Strih na mieru; Vzor: Jednofarebné; Fit: Úzky fit;..

  179.00 €
 • Zimná bunda čierna Heine
  Zimná bunda čierna Heine

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ bundy: Prešívaná bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zapínanie, Kapucňa s lemom z umelej kožušiny, Zakrytý zips,..

  139.00 €
 • Prechodná bunda CLOE fuksia JOTT
  Prechodná bunda CLOE fuksia JOTT

  Materiál: Páperie; Farby v balení: Jedna farba v balení; Typ bundy: Prešívaná bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Bočné vrecká na zips, Zips, S kapucňou, Strih na mieru; Vzor:..

  179.00 €
 • Zimná bunda Alexa čierna prírodná biela BE EDGY
  Zimná bunda Alexa čierna prírodná biela BE EDGY

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Koža; Typ bundy: Cyklistická bunda; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Rovný strih, S opaskom, Bočné vrecká na zips, Bočné vrecko na zips; Vzor:..

  179.00 €
 • Zimná bunda The Magic Stick tyrkysová Naketano
  Zimná bunda The Magic Stick tyrkysová Naketano

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Bavlna; Typ bundy: Iné typy búnd; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Bočné vrecká, Zips, Elastický pás / lem, Kapucňa so šnúrkou, S pásom /..

  62.90 €
 • Zimná bunda The Magic Stick Pimmel dymovo modrá Naketano
  Zimná bunda The Magic Stick Pimmel dymovo modrá Naketano

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Bavlna; Typ bundy: Iné typy búnd; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zips, Elastický pás / lem, Kapucňa so šnúrkou, Kontrastná podšívka, S..

  47.90 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt