Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:LAUREL
Cena:659.00 €
Zimný kabát 92016 čierna LAUREL 4 (80%) 11 x hodnotené

Materiál: Páperie; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zapínanie, S kapucňou, Rebrované manžety, Zakrytý zips, Bočné vrecká na zips; Fit: Štandardný fit; Dĺžka: Dlhší strih; Pružnosť: Nie je elastický; Pokyny pre ošetrovanie: Nežehliť na vysokej teplote, Nebieliť, Šetrne prať na max. 30 °C, Sušiť pri nízkej teplote, Jemné čistenie, bez perchlóretylénu


 • Zimný kabát BELLA tmavomodrá TOMMY HILFIGER
  Zimný kabát BELLA tmavomodrá TOMMY HILFIGER

  Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: S kapucňou, Bočné vrecká; Fit:..

  249.00 €
 • Zimný kabát CAPPOTTO CAPPUCCIO červené SAVE THE DUCK
  Zimný kabát CAPPOTTO CAPPUCCIO červené SAVE THE DUCK

  Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Bočné vrecká; Fit: Štandardný..

  219.00 €
 • Zimný kabát béžová ONLY
  Zimný kabát béžová ONLY

  Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Iné typy kabátov; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Sklopný golier, S opaskom, Bočné..

  79.90 €
 • Zimný kabát PUFFER FUR TRIM HOOD námornícka modrá Banana Republic
  Zimný kabát PUFFER FUR TRIM HOOD námornícka modrá Banana Republic

  Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Kapucňa s lemom z umelej kožušiny,..

  299.00 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt