Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:GUESS
Cena:104.00 €
Zimný kabát ROXIE JACKET čierna GUESS 3,5 (70%) 10 x hodnotené

Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zapínanie, Kapucňa s lemom z umelej kožušiny, Kapucňa so šnúrkou, Rebrované manžety, Zakrytý zips, Výklopné vrecká, Bočné vrecká; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka: Dlhší strih; Fit: Štandardný fit; Pružnosť: Nie je elastický


 • Zimný kabát NATT námornícka modrá Pepe Jeans
  Zimný kabát NATT námornícka modrá Pepe Jeans

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Iné typy kabátov; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: S veterným štítom, Náprsné vrecko, Zapínanie na suchý..

  134.00 €
 • Zimný kabát sivá POLO RALPH LAUREN
  Zimný kabát sivá POLO RALPH LAUREN

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Páperie; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: S kapucňou; Vzor: Jednofarebné; Dĺžka: Normálna dĺžka; Fit:..

  229.00 €
 • Zimný kabát čierna POLO RALPH LAUREN
  Zimný kabát čierna POLO RALPH LAUREN

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Páperie; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zapínanie na patentky, Kapucňa s odnímateľným lemom z umelej..

  304.00 €
 • Zimný kabát GINGER LS LONG JACKET čierna Noisy May
  Zimný kabát GINGER LS LONG JACKET čierna Noisy May

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zošívaný lem, Zrezaný rukáv, Rovný spodný lem, Kapucňa..

  49.90 €
 • Zimný kabát námornícka modrá EDC BY ESPRIT
  Zimný kabát námornícka modrá EDC BY ESPRIT

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zošívaný lem, Deliace švy, Bočné vrecká na zips; Vzor:..

  79.90 €
 • Zimný kabát ružová čierna DIESEL
  Zimný kabát ružová čierna DIESEL

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zapínanie, S kapucňou; Vzor: Ďalší vzor; Dĺžka:..

  299.00 €
 • Zimný kabát long padded coat čierna STREET ONE
  Zimný kabát long padded coat čierna STREET ONE

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: S kapucňou, Obojstranný zips, Bočné vrecká na zips; Vzor:..

  94.90 €
 • Zimný kabát NSW SYN FILL PARKA HD čierna biela Nike Sportswear
  Zimný kabát NSW SYN FILL PARKA HD čierna biela Nike Sportswear

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Podšitá kapucňa, Rovný spodný lem, Rovný strih, Kapucňa..

  119.00 €
 • Zimný kabát NSW SYN FILL PARKA HD červené Nike Sportswear
  Zimný kabát NSW SYN FILL PARKA HD červené Nike Sportswear

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Zips, S kapucňou, Prestrihnuté ramená; Vzor: Potlač loga;..

  119.00 €
 • Zimný kabát MADISON námornícka modrá ECOALF
  Zimný kabát MADISON námornícka modrá ECOALF

  Farby v balení: Jedna farba v balení; Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Podšívka: Teplo podšitá; Dizajn: Obojstranný zips, Bočné vrecká na zips; Vzor:..

  139.00 €


© 2020 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt