Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie
Dodavateľ:LAUREL
Cena:769.00 €
Zimný kabát tmavomodrá LAUREL 3,5 (70%) 10 x hodnotené

Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zakrytý zips, Bočné vrecká na zips; Fit: Štandardný fit; Dĺžka: Normálna dĺžka; Pružnosť: Nie je elastický


 • Zimný kabát COHEFA námornícka modrá LTB
  Zimný kabát COHEFA námornícka modrá LTB

  Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Klasický kabát; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Ľahko podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Bočné vrecká, Zapínanie na gombík; Fit:..

  79.90 €
 • Zimný kabát čierna Nike Sportswear
  Zimný kabát čierna Nike Sportswear

  Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Vzor: Potlač loga; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, S kapucňou, Bočné vrecká na zips;..

  179.00 €
 • Zimný kabát ZHANNA čierna OBJECT
  Zimný kabát ZHANNA čierna OBJECT

  Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Podšitá kapucňa, Výklopné..

  99.90 €
 • Zimný kabát PALMER GLOSSY DOWN COAT tmavozelená TOMMY HILFIGER
  Zimný kabát PALMER GLOSSY DOWN COAT tmavozelená TOMMY HILFIGER

  Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zošívaný lem, Stojatý golier, Zakrytý..

  379.00 €
 • Zimný kabát ROXIE JACKET kaki GUESS
  Zimný kabát ROXIE JACKET kaki GUESS

  Materiál: Ďalší materiál; Typ kabáta: Prešívaný kabát; Vzor: Jednofarebné; Podšívka: Teplo podšitá; Farby v balení: Jedna farba v balení; Dizajn: Zips, Kapucňa s lemom z umelej..

  229.00 €


© 2019 Dámske a pánske spodné prádlo, spodná bielizeň: Kontakt